Alusraam Focus

Hind

0

Lisandub transpordi hind koduukseni 15€

Aastaid head und tähendab aastaid head elu.

Kattemadrats
Vedrumadrats
Kangaga kaetud puidust raam

Lihtne lahendus heaks voodiks.
Voodi kõige pealmine kiht on profileeritud porolooni sisuga kattemadrats.
Vedrumadratsiks selle all kvaliteetne pakitud 5-tsooniline vedrude blokk, mis on mõlemalt poolt pehmendatud High Resilience porolooniga.
Kõige alumine kiht koosneb puidust alusraamist, mis on vooderdatud High Resilience porolooni kihiga.
Mõõtude 80 kuni 140 cm laiuste voodite puhul aluseks all ühes tükis alusraam. 160 cm ja 180 cm voodite puhul on alumises osas kaks kõrvuti asuvat raami. Viimased on kangaga kaetud, nii et liitekohta silmaga ei näe.
Vedrumadrats ja alusraam on kaetud mööblikangaga, mille saab laiast valikust valida. Kannatamatutele on tellimise puhuks standardis 6 kangast.

Lisaks saad endale sobiliku voodipeatsi ja -jalad juurde valida.

Toote kõrgus jalgadeta on 44 cm.

OEKO-TEX®

Meie toodetes kasutatud kõik kangad, lateks, poroloon, vedrud, vatiin ja vill kannavad OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgist.
OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgis on „vaba kahjulikest ühenditest“ kvaliteedimärgis. Laboratoorsed katsed on kinnitanud, et meie kasutatavad materjalid on vabad kahjulikest ühenditest, mis ohustaksid inimese tervist või keskkonda.

 

Käsitsi toodetud Eestis

Öeldakse, et on 2 asja, millesse tasub investeerida. Väga hea voodi ja väga head jalatsid. Jalanõusid me veel ei tooda, kuid kõik Slepti voodid valmivad käsitööna Eestis ning inimeste poolt, kes on ise samuti väga hästi välja puhanud.

Vatiin

Kõikide Slept madratsite ja kattemadratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri.