Kattemadrats Ultimate

Hind

0

-20%
Lisandub transpordi hind koduukseni 15€

Sügavam uni, sügavamad mõtted

Strech kangas
Vill
Tsooniline Pulse latex
Microlatex
Strech kangas

See kattemadrats on tõelistele unegurmaanidele. Selles oleme täitnud kahe ülikvaliteetse lateks kihiga – ühelt poolt perforeeritud Microlatex Natur lateksiga, mis tänu oma augulisele struktuurile tõstab õhu läbilaskvust. See pool kattemadratsist on vooderdatud ka villaga. Teisel poolel on 5-tsooniline Pulse latek, kus vaheldub laineline kuppel struktuuriga.
Nii saad ise valida, kumb pool sulle rohkem sobib. Madratsi oleme katnud pealt mõnusalt pehme ekstrapaksu vatiiniga tepitud TENCEL™ Lyocelli sisaldusega stretch-kangaga, millel on keha temperatuuri reguleeriv omadus. Nii saab sinu keha segamatult magamisele keskenduda. Lyocell on tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal.

Võib ka kasutada õhukese kas laste- või abimadratsina.

Pealiskangas käib mugavalt ära, et saaksid seda lihtsasti pesta. Tee seda 40 C juures.
Kattemadrats Ultimate on kõrgusega 11 cm.
Võimalik tellida ka erimõõtu madratsit.

Kattemadratsi võid kombineerida mõne Slept vedrumadratsiga. Või värskendada voodit, mis sul on juba täna olemas.

 

Iga öö on kui talveuni.
Iga päev on kui polaarpäev.

OEKO-TEX®

Meie toodetes kasutatud kõik kangad, lateks, poroloon, vedrud, vatiin ja vill kannavad OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgist.
OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgis on „vaba kahjulikest ühenditest“ kvaliteedimärgis. Laboratoorsed katsed on kinnitanud, et meie kasutatavad materjalid on vabad kahjulikest ühenditest, mis ohustaksid inimese tervist või keskkonda.

 

Käsitsi toodetud Eestis

Öeldakse, et on 2 asja, millesse tasub investeerida. Väga hea voodi ja väga head jalatsid. Jalanõusid me veel ei tooda, kuid kõik Slepti voodid valmivad käsitööna Eestis ning inimeste poolt, kes on ise samuti väga hästi välja puhanud.

Latex

Kõik lateksid mida kasutame hea une paremaks tegemiseks toodetakse Belgias ning omavad EuroLatex Eco Standardit ning on läbinud LGA (Landesgewerbeanstalt Bayern) testi. EuroLatex Eco Standard märgis tagab, et meie toodetes kasutusel olev lateks ei sisalda ühtegi lenduvat või allergiat tekitavat ühendit. See sertifikaat kinnitab, et meie tooted on ohutud ja tagavad tervisliku une.

10 aastat garantiid. LGA katsed tõendavad, et meie toodetel on suurepärane vastupidavus ja elastsus. Vastamine nendele standarditele tähendab, et Slepti madratsites kasutatavad lateksid täidavad kõiki Euroopa Liidu ökomärgise nõudeid.

 

Vatiin

Kõikide Slept madratsite ja kattemadratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri.

Liitu uudiskirjaga

Liitu Slepti uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest.