Voodipeats Pillow

Lisandub transpordi hind.

Patja meenutaval peatsil on ääred, mis ulatuvad 7 cm üle õmbluskoha. Paksus 12 cm.

Kõikide voodipeatsitega saad valida sobiva kanga. Üldjuhul tehakse peats samast mööblikangast, mille oled valinud oma kušetile või kontinentaalvoodile.

Kušeti puhul võiks peatsi ja kušeti laius olla sama. Kontinentaalvoodi puhul soovitame valida peats, mis on 20 cm voodist laiem. Näiteks 160 cm kontinentaalvoodi puhul soovitame 180 cm laiusega peatsit.

OEKO-TEX®

Meie toodetes kasutatud kõik kangad, lateks, poroloon, vedrud, vatiin ja vill kannavad OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgist.
OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgis on „vaba kahjulikest ühenditest“ kvaliteedimärgis. Laboratoorsed katsed on kinnitanud, et meie kasutatavad materjalid on vabad kahjulikest ühenditest, mis ohustaksid inimese tervist või keskkonda.

 

Käsitsi toodetud Eestis

Öeldakse, et on 2 asja, millesse tasub investeerida. Väga hea voodi ja väga head jalatsid. Jalanõusid me veel ei tooda, kuid kõik Slepti voodid valmivad käsitööna Eestis ning inimeste poolt, kes on ise samuti väga hästi välja puhanud.

Vatiin

Kõikide Slept madratsite ja kattemadratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri.

Liitu uudiskirjaga

Liitu Slepti uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest.