Alusraam Focus

Lisandub transpordi hind koduukseni 15€

Aastaid head und tähendab aastaid head elu.

Mööblikangas
High Resilience poroloon
Vilt
Puidust raam

Selle täispuidust raami oleme loonud, et saaksid seda kasutada vedrumadratsi alusraamina. Pehmenduseks on raamil kiht taaskasutatud tekstillist vilt ja  High Resilience poroloon ja peale saad valida endale sobiva mööblikanga.

Kui lisad sellele raamile peale vedrumadratsi ja valid peatsi, ongi juba voodi valmis. Hind on ainult alusraamile.
Focus alusraami kõrgus jalgadeta on 15 cm .

OEKO-TEX®

Meie toodetes kasutatud kõik kangad, lateks, poroloon, vedrud, vatiin ja vill kannavad OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgist.
OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgis on „vaba kahjulikest ühenditest“ kvaliteedimärgis. Laboratoorsed katsed on kinnitanud, et meie kasutatavad materjalid on vabad kahjulikest ühenditest, mis ohustaksid inimese tervist või keskkonda.

 

Käsitsi toodetud Eestis

Öeldakse, et on 2 asja, millesse tasub investeerida. Väga hea voodi ja väga head jalatsid. Jalanõusid me veel ei tooda, kuid kõik Slepti voodid valmivad käsitööna Eestis ning inimeste poolt, kes on ise samuti väga hästi välja puhanud.

Puitraamid ja pakendid

Meie voodite puitraamid ja kõikide toodete pakendamisel kasutusel olev papp on toodetud FSC märgistusega puidust. Seda märki kandev toode on pärit vastutustundlikult majandatud metsast, kus väärtustatakse võrdselt nii looduslikku keskkonda, kogukondi kui ka majanduslikku elujõulisust.

Liitu uudiskirjaga

Liitu Slepti uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest.