Meist

Slepti esindus salong asub Tartu mnt. 56.

Ootame sind voodeid proovima
T ja N 10-12 / 15-17
muudel aegadel võta ühendust ning leiame koos, milline madrats või voodi võiks just sinule tuua parema une.

Kui parkimiskohta maja ees ei ole, helista.

Inimestel Slepti taga on rohkem unekogemust kui keskmisel inimesel.
Me ei ole rohkem maganud, aga oleme selle valdkonnaga tegelenud alates 2001. aastast.

Nüüdseks on aastate pikkune kogemus saanud endale vormi – Slept. Need on voodid ja madratsid, mille puhul ei ole kõige olulisem mitte see hetk, kui sa voodisse veered, vaid see hetk, kui sa ärkad.

Hea voodi annab sulle energiat ning me usume, et iga inimene saab olla hommikuinimene.

Selleks, et oma eesmärki täita, oleme võtnud eeskujuks Skandinaavialiku magamismugavuse. See tähendab, et loodud voodid kohanevad sinu järgi, mitte vastupidi.

Samuti püüame murda kohalikku mütoloogiat, et hea voodi on alati kõva voodi. See ei ole alati nii. Me julgustame kõigil proovima ka pehmemaid, kuid tsoonilisi madratsid. Need pakuvad sulle paremat und, sest toetavad keha õigeid punkte. Su keha ei ole ühtlase kaaluga puunott ning Slepti madratsid saavad sellest aru.

Ka meie tahame öösel paremini magada. Sellepärast on meile oluline ka puhas südametunnistus. Kõik materjalid, mida me kasutame, omavad ÖkoTex sertifikaati mis kinnitab, et need on vabad kahjulikest ühenditest. Lateksit ostame pika traditsiooniga Belgia ettevõttest, kus kasutatakse tootmises uudset keskkonnasäästlikku meetodit. Vedrude tarnija on aga pika ajalooga ning kõrgelt hinnatud Taani firma.

Kõik Slepti tooted on disainitud, arendatud ja toodetud Eestis käsitööna.

Võta meiega ühendust ning leiame koos, milline madrats või voodi võiks just sinule tuua parema une ja veel parema päeva.

Maria Raudsepp

 

Koostööpartnerid

         

         

          

 

 

 

 

Liitu uudiskirjaga

Liitu Slepti uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest.