Kattemadrats Focus HR

Lisandub transpordi hind koduukseni 15€

See Focuse kattemadrats on kõige jäigema külje aluse soovijale.

Stretch kangas
High Resilience poroloon
Poroloon
Stretch kangas

Kattemadratsi Focus oleme täitnud ühelt poolt tavapärase hea porolooniga ning teisel poolel on High Resilience poroloon, mis teeb kattemadratsi jäigemaks. Nii saad ise valida kumb pool mugavam tundub.

Madratsi katsime spetsiaalse stretch kangaga, millel on antibakteriaalne AntiBact töötlus.
Pealiskangas käib mugavalt ära, et saaksid seda lihtsasti pesta. Tee seda 40 kraadi juures.

Kõikide Slept madratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ Lyocell töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri. Nii saab sinu keha segamatult magamisele keskenduda.

Focus HR kattemadrats on 7 cm kõrgusega.
Võimalik tellida ka erimõõtu madratsit.

Kattemadratsi võid kombineerida mõne Slept vedrumadratsiga. Või värskendada voodit, mis sul on juba täna olemas.

OEKO-TEX®

Meie toodetes kasutatud kõik kangad, lateks, poroloon, vedrud, vatiin ja vill kannavad OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgist.
OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgis on „vaba kahjulikest ühenditest“ kvaliteedimärgis. Laboratoorsed katsed on kinnitanud, et meie kasutatavad materjalid on vabad kahjulikest ühenditest, mis ohustaksid inimese tervist või keskkonda.

 

Käsitsi toodetud Eestis

Öeldakse, et on 2 asja, millesse tasub investeerida. Väga hea voodi ja väga head jalatsid. Jalanõusid me veel ei tooda, kuid kõik Slepti voodid valmivad käsitööna Eestis ning inimeste poolt, kes on ise samuti väga hästi välja puhanud.

AntiBact

Focus sarja toodete pealmiseks kihiks on puuvilla sisaldusega ning AntiBact töötlusega pehme stretch kangas.

Antibakteriaalne töötlus tähendab, et kangas on vastupidav ja erinevate mikroobide, pärm- ja mikroseente leviku eest kaitstud. Kanga antibakteriaalne töötlus hoiab ära ka mikroobide põhjustatud ebameeldivad lõhnad.

 

Vatiin

Kõikide Slept madratsite ja kattemadratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri.

Liitu uudiskirjaga

Liitu Slepti uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest.