Kattemadrats Dream

Lisandub transpordi hind kodu ukseni 15€

Hea uni aitab unistada, aga ka unistusi lähemale tuua. Kattemadrats Dream on lihtne ja kindel valik.

Stretch kangas
Poroloon
Stretch kangas

Oleme kattemadratsi täitnud kvaliteetse porolooniga ning seda ümbritseb mõnus ja pehme antibakteriaalse AntiBact töötlusega stretch kangas.

Kõikide Slept madratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ Lyocelli sisaldusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri. Nii saab sinu keha segamatult magamisele keskenduda.

Pealiskangas käib mugavalt ära, et saaksid seda lihtsasti pesta. Tee seda 40 C juures.
Kattemadratsi kõrgus 4 cm.

Võimalik tellida ka erimõõtu madratsit.

Dream kattemadratsi võid kombineerida mõne Slept vedrumadratsiga. Või värskendada voodit, mis sul on juba täna olemas.

 

Head ööd. Aga veel paremat hommikut!

 

OEKO-TEX®

Meie toodetes kasutatud kõik kangad, lateks, poroloon, vedrud, vatiin ja vill kannavad OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgist.
OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgis on „vaba kahjulikest ühenditest“ kvaliteedimärgis. Laboratoorsed katsed on kinnitanud, et meie kasutatavad materjalid on vabad kahjulikest ühenditest, mis ohustaksid inimese tervist või keskkonda.

 

Käsitsi toodetud Eestis

Öeldakse, et on 2 asja, millesse tasub investeerida. Väga hea voodi ja väga head jalatsid. Jalanõusid me veel ei tooda, kuid kõik Slepti voodid valmivad käsitööna Eestis ning inimeste poolt, kes on ise samuti väga hästi välja puhanud.

Vatiin

Kõikide Slept madratsite ja kattemadratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri.

Liitu uudiskirjaga

Liitu Slepti uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest.