Kattemadrats Focus

Hind

0

Lisandub transpordi hind koduukseni 15€

Keskendu paremale unele!

Stretch kangas
Profileeritud poroloon
Stretch kangas

Kattemadratsi Focus oleme täitnud profileeritud porolooniga. See on mugav ja ventileerub mõnusalt.

Madratsi katsime spetsiaalse stretch kangaga, millel on antibakteriaalne töötlus.
Pealiskangas käib mugavalt ära, et saaksid seda lihtsasti pesta. Tee seda 40C juures.

Kõikide Slept madratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL Lyocell töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri. Nii saab sinu keha segamatult magamisele keskenduda.

Focus kattemadratsi kõrgus on 7 cm.
Võimalik tellida ka erimõõtu.

Kattemadratsi võid kombineerida mõne Slept vedrumadratsiga. Või värskendada voodit, mis sul on juba täna olemas.

OEKO-TEX®

Meie toodetes kasutatud kõik kangad, lateks, poroloon, vedrud, vatiin ja vill kannavad OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgist.
OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgis on „vaba kahjulikest ühenditest“ kvaliteedimärgis. Laboratoorsed katsed on kinnitanud, et meie kasutatavad materjalid on vabad kahjulikest ühenditest, mis ohustaksid inimese tervist või keskkonda.

 

Käsitsi toodetud Eestis

Öeldakse, et on 2 asja, millesse tasub investeerida. Väga hea voodi ja väga head jalatsid. Jalanõusid me veel ei tooda, kuid kõik Slepti voodid valmivad käsitööna Eestis ning inimeste poolt, kes on ise samuti väga hästi välja puhanud.

Vatiin

Kõikide Slept madratsite ja kattemadratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri.