Kattemadrats Vision Microlatex

Hind

0

-20%
Lisandub transpordi hind koduukseni 15€

Microlatex Natur on kõige paindlikum materjal meie kollektsioonis.

Waste to wealth* kangas
Vill
Microlatex
Waste to wealth* kangas

Kattemadratsi oleme täitnud ülikvaliteetse perforeeritud Microlatex Natur lateksiga, mis tänu oma augulisele struktuurile tõstab õhu läbilaskvust. Ühelt poolt on kattemadrats vooderdatud ka villaga. Nii saad ise valida, kumb pool sulle rohkem sobib. Madratsi oleme katnud mõnusalt paksu puuvilla sisalduse ja taastöödeldud Waste to Wealth kangaga. See on omakorda tepitud TENCEL™ Lyocell sisaldava vatiiniga, millel on keha temperatuuri reguleeriv omadus. Nii saab sinu keha segamatult magamisele keskenduda. Lyocell on tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal.

Pealiskangas käib mugavalt ära, et saaksid seda lihtsasti pesta. Tee seda 40 C juures.
Kattemadrats Vision on kõrgusega 9 cm.
Võimalik tellida ka erimõõtu.

Kattemadratsi võid kombineerida mõne Slept vedrumadratsiga. Või värskendada voodit, mis sul on juba täna olemas.

 

Iga öö on kui talveuni.
Iga päev on kui polaarpäev.

OEKO-TEX®

Meie toodetes kasutatud kõik kangad, lateks, poroloon, vedrud, vatiin ja vill kannavad OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgist.
OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgis on „vaba kahjulikest ühenditest“ kvaliteedimärgis. Laboratoorsed katsed on kinnitanud, et meie kasutatavad materjalid on vabad kahjulikest ühenditest, mis ohustaksid inimese tervist või keskkonda.

 

Käsitsi toodetud Eestis

Öeldakse, et on 2 asja, millesse tasub investeerida. Väga hea voodi ja väga head jalatsid. Jalanõusid me veel ei tooda, kuid kõik Slepti voodid valmivad käsitööna Eestis ning inimeste poolt, kes on ise samuti väga hästi välja puhanud.

Latex

Kõik lateksid mida kasutame hea une paremaks tegemiseks toodetakse Belgias ning omavad EuroLatex Eco Standardit ning on läbinud LGA (Landesgewerbeanstalt Bayern) testi. EuroLatex Eco Standard märgis tagab, et meie toodetes kasutusel olev lateks ei sisalda ühtegi lenduvat või allergiat tekitavat ühendit. See sertifikaat kinnitab, et meie tooted on ohutud ja tagavad tervisliku une.

10 aastat garantiid. LGA katsed tõendavad, et meie toodetel on suurepärane vastupidavus ja elastsus. Vastamine nendele standarditele tähendab, et Slepti madratsites kasutatavad lateksid täidavad kõiki Euroopa Liidu ökomärgise nõudeid.

 

Waste to Wealth

Vastutustundlikult valmistatud kangas, kus oleme järginud ressursi keskkonnasõbralikku taaskasutamist. Jäätmekäitlus, mis viib uute algmaterjalide ja toodete loomiseni. Sellest ka väljend „jäätmed jõukuseks“.

 

Vatiin

Kõikide Slept madratsite ja kattemadratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri.

Liitu uudiskirjaga

Liitu Slepti uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest.