Kontinentaalvoodi Dream

Lisandub transpordi hind koduukseni 15€

Vali lisaks peats ja jalad, need ei sisaldu hinnas.

Hommik on õhtust väga palju targem. See on väga mõnus ja lihtne voodi, mistõttu sobib väga hästi Sinu esimeseks kontinentaalvoodiks.

Kattemadrats Dream
Mööblikangas
High Resilience poroloon
Pakitud vedrustus
Poroloon
Mööblikangas
Kõrge alusraam

Kontinentaalvoodi oleme loonud kolmest kihist.

Kõige krooniks on kvaliteetse porolooniga täidetud kattemadrats, millele oleme valinud mõnusa ja pehme stretch kanga ning see on tepitud TENCEL™ Lyocelli sisaldusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri. Nii saab sinu keha segamatult magamisele keskenduda.
Katte saad lihtsalt eemaldada ja 40 C juures pesta.

Kattemadratsi all on vedrumadrats. Magaja poole jääb jäigem High Resilience poroloon ning teisele poole lihtsalt poroloon, mis on väga kvaliteetne.
Vedrumadratsil on sisuks Taanis toodetud 5-tsooniline pakitud vedrustus.

Kolmanda ehk kõige alumise osa voodist moodustab kušett. Esimese kihina on puidust raamil taaskasutatud tekstiilist vilt, millel istub pakitud vedruplokk. 120 cm ja 140 cm laiuste voodite puhul on all üks kušett. 160 cm ja 180 cm voodite puhul on alumises osas kaks kõrvuti asuvat kušetti. Viimased on kangaga kaetud, nii et liitekohta silmaga ei näe.

Nii kušetil kui ka vedrumadratsil on Taanis toodetud pakitud vedrud.

Voodi puhul saad valida väga keskmise ja tugeva jäikuse vahel.

Mööblikanga, mis voodit katab, saad meie laiast valikust ise valida.
Valik on nagu su voodi. Lai.

Voodi kõrgus on 52 cm.

Peats ja jalad tuleb lisaks valida siit. Need ei sisaldu hinnas.

Magamine on magusam, kui ees ootab teguderohke päev.

OEKO-TEX®

Meie toodetes kasutatud kõik kangad, lateks, poroloon, vedrud, vatiin ja vill kannavad OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgist.
OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgis on „vaba kahjulikest ühenditest“ kvaliteedimärgis. Laboratoorsed katsed on kinnitanud, et meie kasutatavad materjalid on vabad kahjulikest ühenditest, mis ohustaksid inimese tervist või keskkonda.

 

Käsitsi toodetud Eestis

Öeldakse, et on 2 asja, millesse tasub investeerida. Väga hea voodi ja väga head jalatsid. Jalanõusid me veel ei tooda, kuid kõik Slepti voodid valmivad käsitööna Eestis ning inimeste poolt, kes on ise samuti väga hästi välja puhanud.

Vatiin

Kõikide Slept madratsite ja kattemadratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri.

Puitraamid ja pakendid

Meie voodite puitraamid ja kõikide toodete pakendamisel kasutusel olev papp on toodetud FSC märgistusega puidust. Seda märki kandev toode on pärit vastutustundlikult majandatud metsast, kus väärtustatakse võrdselt nii looduslikku keskkonda, kogukondi kui ka majanduslikku elujõulisust.

Liitu uudiskirjaga

Liitu Slepti uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest.