Kontinentaalvoodi Focus

Hind

0

-20%
Lisandub transpordi hind koduukseni 15€

Vali lisaks peats ja jalad, need ei sisaldu hinnas.

Värske enesetunne on veel magusam kui uni. Focus on meie kontinentaalvooditest kõige populaarsem.

Kattemadrats Focus
Vedrumadrats Focus
Kušett Focus

See voodi on üks tervik, kuid koosneb kolmest kihist.

Kõik algab kattemadratsist, mille oleme täitnud profileeritud porolooniga. See on mugav ja ventileeriv. Kattekangas on antibakteriaalse AntiBact töötlusega pehme stretch kangas, mis on läbi tepitud TENCEL™ Lyocelli sisaldusega vatiiniga. See on eemaldatav ja pestav 40 kraadi juures.

Järgmine osa voodist on keha suurepäraselt toetav 5-tsooniline pakitud vedrudega madrats, mille mõlemale poolele oleme pannud jäigemat sorti high-resilience porolooni. Selline kombinatsioon sobib jäigema voodi pooldajale.
Madrats on kaetud mööblikangaga.

Alumise osa voodist moodustab kušett. 120 cm ja 140 cm laiuste voodite puhul on all üks kušett. 160 cm ja 180 cm voodite puhul on alumises osas kaks kõrvuti asuvat kušetti. Viimased on kangaga kaetud, nii et liitekohta silmaga ei näe.

Nii kušetil kui ka vedrumadratsil on pakitud vedrud. Mööblikanga, mis voodit katab, saad meie laiast valikust ise valida.

Voodi puhul saad valida keskmise ja kõva jäikuse vahel. Lisaks on võimalik kombineerida laiustele 160 ja 180 erineva jäikusega pooli, just vastavalt kasutaja maitsele ja soovile. Selleks vali jäikusastmeks Duo ning kirjuta oma soov meile.
Jalad ja peatsi disaini saad valida just endale sobiliku lisade alt. Need ei sisaldu hinnas.

Voodi kõrgus jalgadeta on 58 cm.

Hea uni aitab keskenduda olulisemale kui hea uni.

OEKO-TEX®

Meie toodetes kasutatud kõik kangad, lateks, poroloon, vedrud, vatiin ja vill kannavad OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgist.
OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgis on „vaba kahjulikest ühenditest“ kvaliteedimärgis. Laboratoorsed katsed on kinnitanud, et meie kasutatavad materjalid on vabad kahjulikest ühenditest, mis ohustaksid inimese tervist või keskkonda.

 

Käsitsi toodetud Eestis

Öeldakse, et on 2 asja, millesse tasub investeerida. Väga hea voodi ja väga head jalatsid. Jalanõusid me veel ei tooda, kuid kõik Slepti voodid valmivad käsitööna Eestis ning inimeste poolt, kes on ise samuti väga hästi välja puhanud.

AntiBact

Focus sarja toodete pealmiseks kihiks on puuvilla sisaldusega ning AntiBact töötlusega pehme stretch kangas.

Antibakteriaalne töötlus tähendab, et kangas on vastupidav ja erinevate mikroobide, pärm- ja mikroseente leviku eest kaitstud. Kanga antibakteriaalne töötlus hoiab ära ka mikroobide põhjustatud ebameeldivad lõhnad.

 

Vatiin

Kõikide Slept madratsite ja kattemadratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri.

Liitu uudiskirjaga

Liitu Slepti uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest.