Kontinentaalvoodi Ultimate NanoCoil®

Hind
Transport ja paigaldus tasuta

Vali lisaks peats ja jalad, need ei sisaldu hinnas.

Uni on kõige parema tootlusega investeering iseendasse ning Ultimate on meie kõige-kõigem voodi.

Kattemadrats Vision Pulse
Mööblikangas
Pulse lateks
NanoCoil® vedrustus
5-tsooniline pakitud vedrustus
Visco
Mööblikangas
Pakitud vedrudega kušett

Selle kontinentaalvoodi tõstab teistest esile spetsiaalsed taastöödeldud terasest NanoCoil® mikrovedrud, mis moodustavad eraldi mugavuskihi. Sinu jaoks tähendab see paremat õhuringlust ja sobivamat magamistemperatuuri. NanoCoil® ei vaju ära ega sisse ning kui Sa end voodis liigutad, ei kandu see kaaslase poolele üle. Samuti on see vastupidavam kui näiteks tavaline poroloon.

Lisaks NanoCoil® mikrovedru kihile katab madratsit mäluvaht Visco lateks. Selle kihi all on spetsiaalne 5-tsooniline pakitud vedruplokk, kus iga vedru on veel eraldi pakitud kotikesse ning teisel poolel on kiht kvaliteetset Pulse lateksit. Selline kombinatsioon tagab, et voodi reageeriks ideaalselt just sinu keharaskusele.
NanoCoil® mikrovedru oleme lisanud ainult madratsi ühele poolele. Sellegipoolest võid madratsit edukalt kasutada mõlematpidi.

Kõige alumise osa voodist moodustab kušett. Esimese kihina on puidust raamil taaskasutatud tekstiilist vilt, millel istub pakitud vedruplokk.
120 cm ja 140 cm laiuste voodite puhul on all üks kušett. 160 cm ja 180 cm voodite puhul on alumises osas kaks kõrvuti asuvat kušetti. Viimased on kangaga kaetud, nii et liitekohta silmaga ei näe.

Nii kušetil kui ka vedrumadratsil on Taanis toodetud pakitud vedrud.

Voodi puhul saad valida väga pehme, pehme ja keskmise jäikuse vahel. Lisaks on võimalik kombineerida laiustele 160 ja 180 erineva jäikusega pooli, just vastavalt kasutaja maitsele ja soovile.
Voodi kõrgus ilma kattemadratsi jalgadeta on 60 cm.

Mööblikanga, mis voodit katab, saad meie laiast valikust ise valida.

Kõige kõigeks on kattemadrats, mille sisse oleme pannud ülikvaliteetse Pulse lateksi. Ühelt poolt on see ka villaga vooderdatud, et saaksid sobivama poole ise valida. Madratsit katab mööblikangaga ääristatud kangas.

See kombineeritult annab just suurepärase magamismugavuse.

Kuna NanoCoil® kiht asendab oma mugavuselt kattemadratsit, siis on võimalik ka Ultimate kontinentaalvoodi komplekti kasutada ilma selleta.
Kattemadrats sisaldub kontinentaalvoodi hinnas.

Jalad ja peatsi disaini saad valida just endale sobiliku lisade alt. Need ei sisaldu kontinentaalvoodi hinnas.

Elu on see, mis toimub kahe une vahepeal. Ole valmis.

NanoCoil®

NanoCoil® mikrovedrud on vedrumaailma tipptegija uus standard.

Vedrutraat on toodetud taaskasutatud terasest (upcycled steel).
Parem õhuringlus. Õhk liigub kanalite kaudu madratsisse ja madratsist välja, aidates kehal saavutada uinumiseks ja kosutavaks uneks vajaliku temperatuuri.
Ülim vastupidavus. Ei vaju ära, ei vaju sisse ega deformeeru keha järgi.
Ainuomane isiklik mugavus. Iga vedru seab ennast just teie kehakuju järgi.
Kiire reaktsioon. Vedrud reageerivad ainult teie liigutustele. Liikumine ei kandu kaaslase poolele.

OEKO-TEX®

Meie toodetes kasutatud kõik kangad, lateks, poroloon, vedrud, vatiin ja vill kannavad OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgist.
OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgis on „vaba kahjulikest ühenditest“ kvaliteedimärgis. Laboratoorsed katsed on kinnitanud, et meie kasutatavad materjalid on vabad kahjulikest ühenditest, mis ohustaksid inimese tervist või keskkonda.

 

Käsitsi toodetud Eestis

Öeldakse, et on 2 asja, millesse tasub investeerida. Väga hea voodi ja väga head jalatsid. Jalanõusid me veel ei tooda, kuid kõik Slepti voodid valmivad käsitööna Eestis ning inimeste poolt, kes on ise samuti väga hästi välja puhanud.

Latex

Kõik lateksid mida kasutame hea une paremaks tegemiseks toodetakse Belgias ning omavad EuroLatex Eco Standardit ning on läbinud LGA (Landesgewerbeanstalt Bayern) testi. EuroLatex Eco Standard märgis tagab, et meie toodetes kasutusel olev lateks ei sisalda ühtegi lenduvat või allergiat tekitavat ühendit. See sertifikaat kinnitab, et meie tooted on ohutud ja tagavad tervisliku une.

10 aastat garantiid. LGA katsed tõendavad, et meie toodetel on suurepärane vastupidavus ja elastsus. Vastamine nendele standarditele tähendab, et Slepti madratsites kasutatavad lateksid täidavad kõiki Euroopa Liidu ökomärgise nõudeid.

 

Vatiin

Kõikide Slept madratsite ja kattemadratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri.

Puitraamid ja pakendid

Meie voodite puitraamid ja kõikide toodete pakendamisel kasutusel olev papp on toodetud FSC märgistusega puidust. Seda märki kandev toode on pärit vastutustundlikult majandatud metsast, kus väärtustatakse võrdselt nii looduslikku keskkonda, kogukondi kui ka majanduslikku elujõulisust.

Liitu uudiskirjaga

Liitu Slepti uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest.