Kontinentaalvoodi Vision

Hind
Transport sisaldub hinnas.

Vali lisaks peats ja jalad, need ei sisaldu hinnas.

Uni on luksus, mida kõik vajavad. Vision on meie kontinentaalvoodite kroonitud kuningas.

Kattemadrats Vision
Vedrumadrats Vision
Kušett Vision

Kontinentaalvoodi kõige krooniks on kattemadrats, mille sisse oleme pannud ülikvaliteetse profileeritud tsoonilise lateksi. Ühelt poolt on see ka villaga vooderdatud, et saaksid sobivama poole ise valida. Madratsit katab mööblikangaga ääristatud kangas.

Kattemadratsi all on 5-tsooniline pakitud vedrudega madrats. Madratsi ühel pool on tsooniline latekskiht, mis koos vedrudega annab väga hea toe Sinu kehale. Teisel pool on Pulse latekskiht, mille oleme villaga vooderdanud.

Kolmanda ehk kõige alumise osa voodist moodustab kušett. 120 cm ja 140 cm laiuste voodite puhul on all üks kušett. 160 cm ja 180 cm voodite puhul on alumises osas kaks kõrvuti asuvat kušetti. Viimased on kangaga kaetud, nii et liitekohta silmaga ei näe.

Nii kušetil kui ka vedrumadratsil on pakitud vedrud. Mööblikanga, mis voodit katab, saad meie laiast valikust ise valida.
Valik on nagu su voodi. Lai.

Voodi puhul saad valida väga pehme, pehme ja keskmise jäikuse vahel. Lisaks on võimalik kombineerida laiustele 160 ja 180 erineva jäikusega pooli, just vastavalt kasutaja maitsele ja soovile.
Voodi kõrgus on 62 cm.

See kombineeritult annab just suurepärase magamismugavuse.

Jalad ja peatsi disaini saad valida just endale sobiliku lisade alt. Need ei sisaldu hinnas.

Elu on see, mis toimub kahe une vahepeal. Ole valmis.

OEKO-TEX®

Meie toodetes kasutatud kõik kangad, lateks, poroloon, vedrud, vatiin ja vill kannavad OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgist.
OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgis on „vaba kahjulikest ühenditest“ kvaliteedimärgis. Laboratoorsed katsed on kinnitanud, et meie kasutatavad materjalid on vabad kahjulikest ühenditest, mis ohustaksid inimese tervist või keskkonda.

 

Käsitsi toodetud Eestis

Öeldakse, et on 2 asja, millesse tasub investeerida. Väga hea voodi ja väga head jalatsid. Jalanõusid me veel ei tooda, kuid kõik Slepti voodid valmivad käsitööna Eestis ning inimeste poolt, kes on ise samuti väga hästi välja puhanud.

Latex

Kõik lateksid mida kasutame hea une paremaks tegemiseks toodetakse Belgias ning omavad EuroLatex Eco Standardit ning on läbinud LGA (Landesgewerbeanstalt Bayern) testi. EuroLatex Eco Standard märgis tagab, et meie toodetes kasutusel olev lateks ei sisalda ühtegi lenduvat või allergiat tekitavat ühendit. See sertifikaat kinnitab, et meie tooted on ohutud ja tagavad tervisliku une.

10 aastat garantiid. LGA katsed tõendavad, et meie toodetel on suurepärane vastupidavus ja elastsus. Vastamine nendele standarditele tähendab, et Slepti madratsites kasutatavad lateksid täidavad kõiki Euroopa Liidu ökomärgise nõudeid.

 

Vatiin

Kõikide Slept madratsite ja kattemadratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri.

Liitu uudiskirjaga

Liitu Slepti uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest.