Kušett Dream

Lisandub transpordi hind koduukseni 15€

Täida oma unistus paremast hommikust. Parim äratuskell on keha, mis on välja puhanud.

Mööblikangas
Poroloon
Pakitud vedrud
Vilt
Puidust raam

Kõiki meie kušette ühendab kvaliteetne puidust raam. Kušett Dream puhul on esimese kihina puidust raamil taaskasutatud tekstiilist vilt,  millel istub Taanis toodetud pakitud vedruplokk. Viimase peale oleme pannud ühe kihi head porolooni. Tugevduseks oleme ka äärtesse porolooniribad lisanud.

Voodi puhul saad valida keskmise ja kõva jäikuse vahel.
Kušetti katab sinu poolt valitud mööblikangas.
Leia kušeti mugavuse tõstmiseks endale sobiv Slepti kattemadrats.

Kušeti kõrgus ilma jalgadeta 26 cm.

Parim äratuskell on keha, mis on välja puhanud.

 

OEKO-TEX®

Meie toodetes kasutatud kõik kangad, lateks, poroloon, vedrud, vatiin ja vill kannavad OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgist.
OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgis on „vaba kahjulikest ühenditest“ kvaliteedimärgis. Laboratoorsed katsed on kinnitanud, et meie kasutatavad materjalid on vabad kahjulikest ühenditest, mis ohustaksid inimese tervist või keskkonda.

 

Käsitsi toodetud Eestis

Öeldakse, et on 2 asja, millesse tasub investeerida. Väga hea voodi ja väga head jalatsid. Jalanõusid me veel ei tooda, kuid kõik Slepti voodid valmivad käsitööna Eestis ning inimeste poolt, kes on ise samuti väga hästi välja puhanud.

Puitraamid ja pakendid

Meie voodite puitraamid ja kõikide toodete pakendamisel kasutusel olev papp on toodetud FSC märgistusega puidust. Seda märki kandev toode on pärit vastutustundlikult majandatud metsast, kus väärtustatakse võrdselt nii looduslikku keskkonda, kogukondi kui ka majanduslikku elujõulisust.

Liitu uudiskirjaga

Liitu Slepti uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest.