Kušett Vision

Hind
Lisandub transpordi hind koduukseni 15€

Suured mõtted saavad alguse siis, kui väikesed mõtteid neid ei sega, näiteks “peaks homme paremini magama”.

Mööblikangas
Vill
Pulse latex
5-tsooniline pakitudvedrud
Puidust raam

Kõiki meie kušette ühendab üks – kvaliteetne täispuidust raam. Raamile asetame vedrumadratsi ehk 5-tsoonilise pakitud vedruploki. Selle ja sinu vahele jääb aga korralik kiht kvaliteetset Pulse lateksit, millele lisasime veidi villa.
Toote kõrgus jalgadeta on 27 cm.

Kušetti katab mööblikangas, mille saad ise valida.

Valikus on väga pehme, pehme ja keskmise jäikusega kušett.

 

 

OEKO-TEX®

Meie toodetes kasutatud kõik kangad, lateks, poroloon, vedrud, vatiin ja vill kannavad OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgist.
OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgis on „vaba kahjulikest ühenditest“ kvaliteedimärgis. Laboratoorsed katsed on kinnitanud, et meie kasutatavad materjalid on vabad kahjulikest ühenditest, mis ohustaksid inimese tervist või keskkonda.

 

Käsitsi toodetud Eestis

Öeldakse, et on 2 asja, millesse tasub investeerida. Väga hea voodi ja väga head jalatsid. Jalanõusid me veel ei tooda, kuid kõik Slepti voodid valmivad käsitööna Eestis ning inimeste poolt, kes on ise samuti väga hästi välja puhanud.

Latex

Kõik lateksid mida kasutame hea une paremaks tegemiseks toodetakse Belgias ning omavad EuroLatex Eco Standardit ning on läbinud LGA (Landesgewerbeanstalt Bayern) testi. EuroLatex Eco Standard märgis tagab, et meie toodetes kasutusel olev lateks ei sisalda ühtegi lenduvat või allergiat tekitavat ühendit. See sertifikaat kinnitab, et meie tooted on ohutud ja tagavad tervisliku une.

10 aastat garantiid. LGA katsed tõendavad, et meie toodetel on suurepärane vastupidavus ja elastsus. Vastamine nendele standarditele tähendab, et Slepti madratsites kasutatavad lateksid täidavad kõiki Euroopa Liidu ökomärgise nõudeid.

 

Liitu uudiskirjaga

Liitu Slepti uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest.