Vedrumadrats Dream

Hind
Lisandub transpordi hind koduukseni 15€

Kõigile meeldib unistada. Madratsil on seda mõnusam teha kui põrandal. Vedrumadrats Dream on meie kõige lihtsam madrats. See on valik, millega ei saa eksida. Madratsi sisse panime pakitud vedruploki ja kummagi madratsipoole tegime natukene erineva.

Stretch kangas
Profileeritud poroloon
Pakitud vedrud
Poroloon
Stretch kangas

Ühele poole panime tavalise ja teisele poole profileeritud porolooni. Profileeritud poroloon on nimelt see, mis meenutab munaresti või kuppelmaastikku. See toetab keha veidi teisiti, juhib niiskust paremini ja laseb õhul voolata. Kahe erineva poolega madrats annab sulle võimaluse ise valida, kumb rohkem meeldib.

Vedrumadratsi oleme pakkinud pehmesse ja mõnusasse antibakteriaalse töötlusega AntiBact stretch kangasse.

Kõikide Slept madratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ Lyocelli töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri. Nii saab sinu keha segamatult magamisele keskenduda.

Selle vedrumadratsi puhul saad valida keskmise ja kõva jäikuse vahel.
Madratsi kõrgus on 22 cm.
Võimalik tellida ka erimõõtu madratsit.

Kindlasti soovitame seda vedrumadratsit kombineerida mõne Slepti kattemadratsiga.

 

Hea uni ei tähenda seda, kui hästi sa magama jääd, vaid seda, kui hästi sa ärkad.

OEKO-TEX®

Meie toodetes kasutatud kõik kangad, lateks, poroloon, vedrud, vatiin ja vill kannavad OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgist.
OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgis on „vaba kahjulikest ühenditest“ kvaliteedimärgis. Laboratoorsed katsed on kinnitanud, et meie kasutatavad materjalid on vabad kahjulikest ühenditest, mis ohustaksid inimese tervist või keskkonda.

 

Käsitsi toodetud Eestis

Öeldakse, et on 2 asja, millesse tasub investeerida. Väga hea voodi ja väga head jalatsid. Jalanõusid me veel ei tooda, kuid kõik Slepti voodid valmivad käsitööna Eestis ning inimeste poolt, kes on ise samuti väga hästi välja puhanud.

Vatiin

Kõikide Slept madratsite ja kattemadratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri.

Liitu uudiskirjaga

Liitu Slepti uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest.