Vedrumadrats Focus

Hind
Lisandub transpordi hind koduukseni 15€

Start. Valmis olla. Tähelepanu! Hea uni tõstab keskendumsivõimet juba hommikust saati.

Stretch kangas
Profileeritud poroloon
Pakitud vedrud
High Resilience poroloon
Stretch kangas

Selle suurepärase vedrumadratsi sisse panime 5-tsooniline pakitud vedru ploki, mis toetab erinevaid kehaosasid erinevalt ja pakub seetõttu rahulikku ja sügavat ööund. Madratsi ühel poolel on profileeritud ja teisel pool vastupidav High Resilience poroloon. See madrats on ühelt poolt jäik ja teiselt poolt suurendab munaresti või kuppelmaastiku kujuga profileeritud struktuur hästi ventileerimist. Ükskõik kumba poolt kasutad, võid kindel olla, et voodi kestab kauem kui klassikaline tavalise porolooniga madrats.

Madratsil on ümber pehme ja kohev stretch kangas, millel on antibakteriaalne AntiBact töötlus.

Kõikide Slept madratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ Lyocelli töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri. Nii saab sinu keha segamatult magamisele keskenduda.

Vali, kas soovid pehmet, keskmist või jäika madratsit. Lisaks on võimalik tellida ka Duo varianti kus on kaks erineva jäikusega poolt.
Focus vedrumadratsi kõrgus on 23 cm.
Võimalik tellida ka erimõõtu madratsit.

Kindlasti soovitame seda vedrumadratsit kombineerida mõne Slept kattemadratsiga

 

Hea madratsiga väheneb soov end “üle magada”.

OEKO-TEX®

Meie toodetes kasutatud kõik kangad, lateks, poroloon, vedrud, vatiin ja vill kannavad OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgist.
OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgis on „vaba kahjulikest ühenditest“ kvaliteedimärgis. Laboratoorsed katsed on kinnitanud, et meie kasutatavad materjalid on vabad kahjulikest ühenditest, mis ohustaksid inimese tervist või keskkonda.

 

Käsitsi toodetud Eestis

Öeldakse, et on 2 asja, millesse tasub investeerida. Väga hea voodi ja väga head jalatsid. Jalanõusid me veel ei tooda, kuid kõik Slepti voodid valmivad käsitööna Eestis ning inimeste poolt, kes on ise samuti väga hästi välja puhanud.

Vatiin

Kõikide Slept madratsite ja kattemadratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri.

Liitu uudiskirjaga

Liitu Slepti uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest.