Vedrumadrats Vision

Hind
Lisandub transpordi hind koduukseni 15€

Hea uni tuleb igal madratsil. Heaks ärkamiseks peab olema juba midagi paremat. Vedrumadratsi sisse oleme pannud pakitud vedrud, millel on 5 tsooni. Kuna su kehaosad on erineva raskusega, toetab meie tsoonidega madrats sind erinevalt. Nii tuleb uni sügavam. Iga vedru on veel eraldi pakitud kotikesse, nii et voodi reageeriks just sinu keharaskusele.

Waste to wealth* kangas
Vill
Tsooniline lateks
5-tsooniline pakitud vedru
Pulse lateks
Waste to wealth* kangas

Kogu 5-tsoonilist pakitud vedrude plokki ümbritseb ühelt poolt tsooniline kvaliteetne Pulse lateksikiht, mis annab koos vedruplokiga sinu kehale sobiva toe. Teisel pool on tavaline paksem Pulse lateksikiht, mille omakorda oleme vooderdanud villaga. Kahe poolega madrats annab võimaluse proovida, kumb pool sinu unega paremini klapib.

Vedrumadrats Vision on kaetud kvaliteetse stretch lyocelli sisaldava kangaga, mis on omakorda läbi õmmeldud samuti TENCEL™ Lyocelli sisaldusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri.
Kõik materjalid on hoolikalt valitud ning mõttega, et vedruplokk ja kogu madrats muutuks vastavalt sinu kehale ja samas toetaks seda kus vaja.

Vedrumadratsi puhul saad valida väga pehme, pehme ja keskmise jäikuse vahel. Lisaks võimalus laiustele 160 ja 180 valida erineva jäikusega pooli.
Vedrumadrats Vision kõrgus on 27 cm.
Võimalik tellida ka erimõõtu madratsit.

Kindlasti soovitame seda vedrumadratsit kombineerida mõne Slept kattemadratsiga.

Vali, kas soovid pehmet, keskmist või jäika voodit.

OEKO-TEX®

Meie toodetes kasutatud kõik kangad, lateks, poroloon, vedrud, vatiin ja vill kannavad OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgist.
OEKO-TEX® sertifikaadi STANDARD 100 märgis on „vaba kahjulikest ühenditest“ kvaliteedimärgis. Laboratoorsed katsed on kinnitanud, et meie kasutatavad materjalid on vabad kahjulikest ühenditest, mis ohustaksid inimese tervist või keskkonda.

 

Käsitsi toodetud Eestis

Öeldakse, et on 2 asja, millesse tasub investeerida. Väga hea voodi ja väga head jalatsid. Jalanõusid me veel ei tooda, kuid kõik Slepti voodid valmivad käsitööna Eestis ning inimeste poolt, kes on ise samuti väga hästi välja puhanud.

Latex

Kõik lateksid mida kasutame hea une paremaks tegemiseks toodetakse Belgias ning omavad EuroLatex Eco Standardit ning on läbinud LGA (Landesgewerbeanstalt Bayern) testi. EuroLatex Eco Standard märgis tagab, et meie toodetes kasutusel olev lateks ei sisalda ühtegi lenduvat või allergiat tekitavat ühendit. See sertifikaat kinnitab, et meie tooted on ohutud ja tagavad tervisliku une.

10 aastat garantiid. LGA katsed tõendavad, et meie toodetel on suurepärane vastupidavus ja elastsus. Vastamine nendele standarditele tähendab, et Slepti madratsites kasutatavad lateksid täidavad kõiki Euroopa Liidu ökomärgise nõudeid.

 

Waste to Wealth

Vastutustundlikult valmistatud kangas, kus oleme järginud ressursi keskkonnasõbralikku taaskasutamist. Jäätmekäitlus, mis viib uute algmaterjalide ja toodete loomiseni. Sellest ka väljend „jäätmed jõukuseks“.

 

Vatiin

Kõikide Slept madratsite ja kattemadratsite pealiskangad oleme läbi õmmelnud TENCEL™ töötlusega vatiiniga. See tselluloosil põhinev keskkonnasõbralikult toodetud materjal on hea imavusega ja reguleerib kehatemperatuuri.

Liitu uudiskirjaga

Liitu Slepti uudiskirjaga ja ole esimene, kes kuuleb parimatest pakkumistest.